Piłkarskie Marki 2013 turniej piłkarski drużyn podwórkowych.

Arkadiusz Werelich POMarki

 21 maja 2013    08:36

Infrastruktura sportowa naszego miasta uległa i ulega systematycznej poprawie. Czas wobec tego, aby wykorzystać ten fakt i zorganizować turniej piłkarski dla młodych -mareckich piłkarzy. Planowany termin imprezy ? 14 września 2013 roku.

Impreza piłkarska odbędzie się na boisku orlika, który znajduje się przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Markach. To właśnie miejsce, gdzie zostanie rozegrany turniej piłkarski dla drużyn podwórkowych w wieku 13 ? 16 lat. Wybraliśmy opcję, która zakłada jednodniowe rozgrywki w godzinach 10.00 ? 18.00.

Jeśli chodzi o zakres wiekowy to chcemy, aby udział w turnieju wzięli uczniowie klas szóstych szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych. Idea turnieju zakłada, że kompletowanie drużyn ma nastąpić w drodze dowolnego doboru ich składu, bez względu na przynależność do tej, czy innej szkoły z terenu Marek.

Turniej Piłkarskie Marki2013 o puchar przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury i  Sportu zakłada promocję sportu wśród najmłodszych oraz promocję zdrowego i aktywnego trybu życia?

To wstępne informacje na temat turnieju, którego organizatorem jest mareckie koło Platformy Obywatelskiej. Kolejne będą ukazywać się w najbliższym czasie.

Galeria

zdjecie: 51451
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry