Strażacy dla dzieci, festyn na Tarchominie i w Markach

START:    8 czerwca 2013

Jarosław Jaździk OSP

 22 maja 2013    00:23W sobotę 18 maja mareccy strażacy gościli na IV Pikniku Rodzinnym Przedszkola Krasnoludki na Tarchominie.

Przygotowane przez nas atrakcje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych. Kolejka była cały czas, nawet starsi chętnie wspinali się na stopnie, żeby, choć na chwilę zająć miejsce w naszym wozie strażackim.


Przez zabawę strażacy zapoznawali dzieci i rodziców z symulacją zadymienia w pomieszczeniach podczas pożaru, pokazywali jak zachować się w tak ekstremalnej sytuacji.


Każdy kto odwiedził nasze stoisko, mógł zrobić sobie zdjęcia z wesołymi mareckimi strażakami.


Od organizatorów otrzymaliśmy piękne podziękowania, jednak dla naszych ochotników najważniejsze były uśmiechy dzieci i rodziców.


Niedługo kolejny raz zaprezentujemy się raz w naszym mieście, zostaliśmy zaproszeni przez Towarzystwo Przyjaciół Marek, na coroczny festyn "Przystań Marki". Impreza odbędzie się 8 czerwca w parku miejskim, gdzie będzie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Jak zawsze będzie świetna muzyka i po raz pierwszy nasz strażacki czerwony samochód oraz inne atrakcje.  


Serdecznie zapraszamy.[gallery link="file" columns="2" orderby="title"] 

 

Galeria

zdjecie: 51500
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
zdjecie

Jarosław Jaździk

Społecznik z pasją, oddany mieszkańcom i miastu.
Członek założyciel OSP Marki, członek TPM i MSG
oraz stowarzyszenia Grupa Marki 2020.
Współorganizator wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferansjer.
Członek Powiatowej Rady Polityki Społecznej.
Radny Miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry