Marsz dla Życia i Rodziny w Wołominie - Marki dołączają

Radek Dec PISMarki

 26 maja 2013    12:35

KIERUNEK: RODZINA to hasło pod jakim w sobotę, 1 czerwca - ulicami Wołomina, po raz pierwszy, przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Spotykamy się o godz. 13.00. Nie zabraknie niespodzianek dla dzieci z okazji ich święta. Marki również dołączają.

Marsz dla Życia i Rodziny w Wołominie będzie jednym z ponad 100, które przejdą w tym roku ulicami polskich miast.

- Nasze hasło to swego rodzaju drogowskaz zarówno dla nas samych, jaki i dla decydentów. Dla nas, byśmy w życiu codziennym pamiętali, że to rodzina powinna być priorytetem naszych działań i decyzji, bo z nią związane jest dobro i szczęście naszych dzieci i nas samych. Dla decydentów, ponieważ to przede wszystkim oni, w myśl 18 art. Konstytucji, powinni otoczyć instytucję rodziny opieką i ją chronić. Stąd nasze postulaty związane z koniecznością wdrażania polityki prorodzinnej - tłumaczy Anna Borkowska-Kniołek, rzeczniczka Marszów.

Tegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny zbiega się z Dniem Dziecka, będzie to również okazja by świętować z dziećmi ten radosny dzień.

Patronat Honorowy nad Marszem dla Życia i Rodziny w Wołominie objęli: Abp. Henryk Hoser Ordynariusz Warszawsko-Praski i Piotr Uściński, Starosta Wołomiński.

Galeria

zdjecie: 51614
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry