27 maja 2013    12:06

Szanowni Państwo,
w związku ze zgłaszanymi do mnie w ostatnich dniach licznymi uwagami i pytaniami dotyczącymi organizacji X Mareckiej Majówki, Rowerowej, oświadczam, że Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy Parafii p.w. Św. Izydora w Markach (Akcja Katolicka Marki) nie jest Organizatorem i nie uczestniczy w jakikolwiek sposób w organizacji tegorocznego rajdu.
Organizatorem X Mareckiej Majówki Rowerowej jest Burmistrz Miasta Marki.

Jednocześnie pragnę wyrazić podziękowanie dla Uczestników poprzednich 9. edycji rajdu
za wspólne przeżycia na rowerowych szlakach.

Informuję Państwa, że działania Akcji Katolickiej Marki zmierzające do utworzenia zorganizowanej i cyklicznej formy rodzinnej turystyki rowerowej, promującej zdrowy styl życia, aktywne i bezpieczne spędzanie wolnego czasu niebawem zostaną zakończone. Jesteśmy w trakcie realizacji procedur formalno-prawnych. Czynimy wszystko - na miarę naszych możliwości - by na rowerowe szlaki zaprosić Was już w miesiącach wakacyjnych.
Prosimy o wsparcie mentalne i modlitewne naszej inicjatywy.

Z wyrazami szacunku,
Marek Kroczek, Prezes POAK Marki


Oświadczenie do pobrania w formacie pdf.

Galeria

fot. 1
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry