Sylwester w Giżycku - relacja z wycieczki z MOK

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK UMMarki

 14 stycznia 2009    22:46

Zorganizowana przez Marecki Ośrodek Kultury autokarowa wycieczka do Giżycka, połączona z balem sylwestrowym, zaczęła się 30 grudnia 2008 zwiedzaniem twierdzy Boyen, po której oprowadzał grupę wykwalifikowany przewodnik.
Następnie grupa dotarła do miejsca zakwaterowania - pensjonatu "Gwarek", gdzie na wszystkich czekały dwuosobowe pokoje z łazienkami i telewizją. Wieczorem wszyscy uczestnicy spotkali się na wspólnej zabawie Karaoke. Następny dzień wyjazdu upłynął na spacerach po Giżycku i intensywnych przygotowaniach do balu sylwestrowego zorganizowanego na terenie pensjonatu -szampańska zabawa , poprowadzona przez wodzireja przy akompaniamencie zespołu i DJa trwała do późnych godzin nocnych, toteż następnego dnia noworoczne śniadanie podano dopiero w okolicach południa. Kolejną atrakcją czekającą tego dni na wycieczkowiczów był kulig i biesiada przy ognisku w przepięknej zimowej scenerii ośnieżonego lasu. Wieczorem wszyscy chętni zgromadzili się na oglądaniu ze zrobionych dotychczas zdjęć z wyjazdu. 2 stycznia - w dzień wyjazdu - grupa udała się jeszcze na zwiedzanie zamku w Rynie, po którym oprowadzał ich przewodnik. Zarówno ciekawy program wycieczki, jak i doskonale zorganizowany bal oraz bardzo dobra pogoda sprawiły, że Sylwester w Giżycku na pewno należy zaliczyć do bardzo udanych - jak widać na zdjęciach - humory uczestnikom bardzo dopisywały.

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry