III Piknik Rodzinny Chatki Puchatka.

Anna Golińska PrzedszkoleChatkaPuchatka OSP

 4 czerwca 2013    18:08

Piknik Rodzinny to majowa tradycja Chatki Puchatka. Kolorowe dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, Lizakowe pole, karuzela, grill, stoisko z kulinarnymi wypiekami, loteria z nagrodami, malowanie twarzy,  gry i konkursy i mnóstwo innych atrakcji czekało na najmłodszych 29 maja na III Pikniku Rodzinnym Niepublicznego Przedszkola Nr4 Chatka Puchatka z Marek.  W tym roku swoją obecnością zaszczyciła nas Policja i Ochotnicza Straż Pożarna z Marek. Każdy przedszkolak choć przez chwilę mógł poczuć się jak prawdziwy Policjant czy Strażak. Pragniemy Podziękować Wszystkim Rodzicom i Gościom Przedszkola Chatka Puchatka za pomoc w organizacji Pikniku i za wspaniałą rodzinną atmosferę ... i za zamówioną przez dzieci pogodę.

Bardzo Serdecznie Dziękujemy Panu Komendantowi Komisariatu w Markach - Podinspektorowi Andrzejowi Oleksiakowi, za zaszczycenie nas Swoją obecnością, za pomoc w organizacji pikniku i za ogromną cierpliwość i życzliwość w pozowaniu do zdjęć z najmłodszymi. Serdeczne Podziękowania składamy również Komisarz Wioletcie Zychnowskiej z Komisariatu Policji w Wołominie i mł.asp. Robertowi Monarcho z Komisariatu Policji w Markach. Bardzo Serdecznie Pragniemy  podziękować Panu Marcinowi Piotrowskiemu i całej reprezentacji  Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach - Panu Patrykowi Rudnikowi,  Panu Sławomirowi Szczepaniakowi, Panu Stanisławowi Zwolskiemu, Panu Maciejowi Krajewskiemu. Dziękujemy za gościnność jaką okazał nam Pan Damian Pacuszka administrator Orlika przy ul. Stawowej. Dziękujemy Panu Konradowi, który przygotował dla najmłodszych moc sportowych atrakcji.
Bardzo Serdecznie Dziękujemy Za Wspaniałą Zabawę i Pozdrawiamy Serdecznie !

Już zaczynamy odliczać dni do kolejnego pikniku!

 

Anna Golińska

Dyrektor Niepublicznego PrzedszkolaNr4

CHATKA PUCHATKA

Więcej zdjęć znajdą Państwo na naszych stronach:

https://www.facebook.com/ChatkaPuchatkaMarki

http://chatka-puchatka.com.pl/

[gallery]

 

Galeria

zdjecie: 51988
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31
fot. 32
fot. 33

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry