II Piknik Rodzinny "Spartakiada 2006?

Krzysztof Bychowski MSG

 12 października 2006    15:01

W niedzielę 24 września odbył się na Stadionie przy ul. Wspólnej, II Piknik Rodzinny ?SPARTAKIADA 2006?, zorganizowana przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze. Otwarcia Spartakiady dokonał Przewodniczący MSG Kazimierz Wiater. Festyn prowadziła Beata Miechowicz.

W licznych konkurencjach sportowych i rekreacyjnych wzięło udział wiele rodzin. Rywalizacja w konkursach takich jak: biegi, skoki w workach, chodzeniu na deskach, siatkówce, kometce, chodzeniu na szczudłach, big bierkach, przyniosła rodzicom a zwłaszcza dzieciom wiele radości i uśmiechu. Dzieci mogły też wykazać swoje umiejętności w konkurencji techniki piłkarskiej, tenisie stołowym a także warcabach, gdzie spotkały się z Mistrzem Polski Pawłem Sucheckim. Rozdano ponad tysiąc wartościowych nagród i prezentów ufundowanych przez sponsorów.

Wspaniały był również happening plastyczny ?Pięknie żyć?. Dzieci poprzez swoje, kolorowe prace, pokazały nam dorosłym, o czym naprawdę marzą i jak postrzegają świat. Wielkim powodzeniem cieszył się pokaz tresury psów rasowych i wielorasowych. Można też było przejechać się zaprzęgiem konnym czy skosztować cukrowej waty (bezpłatnie).

Tej znakomitej zabawie i współzawodnictwu rodzin towarzyszyły występy artystyczne. Grupa taneczna ze Szkoły Podstawowej Nr 4 dała popis swoich umiejętności i temperamentu, śpiewały też siostry Dominika i Marta Jaszczuk.

Bardzo podobał się Bogdan Łazuka, który przypomniał wiele swoich dawnych przebojów. Usłyszeliśmy, w świetnym wykonaniu Wojciecha Bardowskiego, wiele piosenek francuskich. Muzykę młodzieżową prezentował DJ BULI. Wspaniały występ, złożony z własnych utworów, dał zespół FOLWARK. Jest to zespól 5 młodych ludzi skupionych przy Niezależnym Salonie Literacko-Artystycznym Marki. Na zakończenie zagrała Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP prowadzona przez kapelmistrza Sławomira Łagockiego. Kolorowe stroje, ruch, muzyka zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie.

Bardzo dobra zabawa, wspaniała pogoda, świetna organizacja, stworzyły znakomitą atmosferę II Spartakiady Rodzinnej ?Czat? Marki 2006. Była to bardzo udana impreza, gdzie każdy z jej uczestników znalazł coś ciekawego dla siebie.

Małgorzata Kapica

 


 


Spartakiada 2006Spartakiada 2006Spartakiada 2006

 


Spartakiada 2006Spartakiada 2006Spartakiada 2006

 


Spartakiada 2006Spartakiada 2006Spartakiada 2006

 


Spartakiada 2006Spartakiada 2006Spartakiada 2006

 


Spartakiada 2006Spartakiada 2006Spartakiada 2006

 


Spartakiada 2006Spartakiada 2006Spartakiada 2006

 


Spartakiada 2006Spartakiada 2006Spartakiada 2006

 


Spartakiada 2006Spartakiada 2006

 
 [foto: Jacek Orych i Ryszard Korotko]


Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry