Spotkanie noworoczne w Marcovii

Marcin Brzeziński Marcovia

 17 stycznia 2009    17:39

15 stycznia odbyła się mała impreza dla wychowanków Marcovii, tzw. "choinka" lub "wigilia". Wydarzenie to zbiegło się w czasie z otwarciem budynku klubowego po remoncie. Gościem specjalnym był Piotr Rocki! Każdy z młodych zawodników otrzymał prezent w postaci słodyczy ufundowanych przez Urząd Miasta Marki.
Imprezę otworzył Prezes MTS, p. Grzegorz Chwiłoc-Fiłoc w obecności Zarządu MTS, pracowników klubu, Burmistrza oraz Radnych Miasta Marki.Obsługa cateringową zajmowały się p. Ewa Ochman, p. Anna Barzyc, p. Anna Kowalik oraz p. Paulina Kowalik.

Ponadto, w czasie imprezy zostały rozdane statuetki dla Najlepszych Zawodników Rundy Jesiennej, zabawie zorganizowanej przez kibiców MTS przy współpracy Towarzystwa Przyjaciół Marek. W rozdaniu przewodniczyli: Burmistrz p. Janusz Werczyński oraz Piotr Rocki, wspierani przez Radną p. Izabelę Brzezińską oraz Wiceprezesa MTS, p. Grzegorza Miechowicza.

Kilka zdjęć z imprezy na Stronie Kibiców Marcovii.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry