Halowy Turniej Piłki Nożnej - Marki górą!!!

Mikołaj Szczepanowski

 17 stycznia 2009    20:54

W sobotę 17.01 odbył się Halowy Turniej w Piłkę Nożną w Ząbkach. Tak jak pisaliśmy w poprzednim poście w rozgrywkach wzięło udział sporo znajomych ekip.

W grupie B zagrał Fomar BORG, po wyrównanej walce zajął 2. nie premiowane awansem miejsce.

W grupach C i D grały Drużyna Actimela i Marki Team (jak się okazało, pod tą nazwą grały Wściekłe Pokemony). Obie w grupach miały faworytów turnieju odpowiednio Legia Fans i Albatros Ząbki.

W grupie E zagrały jak się okazało, aż dwa zespoły z TPM CUP'08 - The Beerdrinkers i znani w Markach pod nazwą "Team Marki" - Zieloni. Było to już czwarte stacie tych zespołów w przeciągu niecałych 2 miesięcy i drugie zakończone remisem (0:0). Ostatecznie różnicą jednej bramki awans uzyskała ekipa The Beerdrinkers a Zieloni musieli zadowolić się drugim miejscem. Na uwagę zasługuje strzał Damiana Szewczaka z meczu z ZBK Team. Damian dostał wysoko zagraną piłkę, wydawałoby się, nie do przyjęcia, jednak pięknię się złożył do strzału nożycami i tylko przytomność bramkarza pozbawiła go tytułu autora najpiękniejszego gola w turnieju. Część publiczności aż wstała z miejsc przy oklaskiwaniu markowiana.

System rozgrywek przewidywał następnie dwie grupy 3-zespołowe. Drużyna The Beerdrinkers spotkała się w swojej z Szeliga King oraz z faworytem turnieju Albatrosem Ząbki, którego marsz do finału zatrzymał się ...wraz z pierwszym meczem z The Beerdrinkers, który ekipa z Marek wygrała 2:1 po niewiarygodnych interwencjach bramkarza TB.

Drugi mecz TB zakończył się remisem 2:2, co wystarczyło do awansu do finału rozgrywek. Tam markowianom przyszło się zmierzyć z Legia Fans - zespołem złożonym z zawodników Legionu Warszawa. Po zaciętym meczu Beerdrinkersi wygrali 3:0 i mogli wznieść puchar do góry.

Dodatkowo Statuetke Najlepszego Bramkarza zdobył Bartosz Masiak z drużyny The Beerdrinkers.

Zespół The Beerdrinkers wystąpił w składzie:

Piotr Ruciński (kapitan)
Darek Ruciński
Emil Ruciński
Damian Szewczak
Karol Kupisiński
Bartosz Masiak
Maciej Wojciechowski
Mikołaj Szczepanowski

<
Galeria

fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry