12 października 2006 17:10
Fundacja dla Rozwoju zaprasza na:
- Dzień otwarty (sobota 14 października w godz. 10.00-13.00)
- Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego (14 października o godz. 12.00)
- Debaty przedwyborcze (18 i 25 października oraz 8 listopada, od godziny 18.00)
Dzień otwarty
W sobotę 14 października w godz. 10.00-13.00 Fundacja dla Rozwoju zaprasza do swojej siedziby w Markach przy ulicy Klonowej 7 na zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Dla dzieci i młodzieży
- zajęcia artystyczne: malowanie wielkoformatowe, zabawy z gipsem i gliną, budowanie konstrukcji z kartonów i inne
- gry
- teatrzyk
- projekcja bajek i filmów
- czytanie bajek
Dla dorosłych
- spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego
- amatorski klub filmowy
- czytelnia
- kawa, herbata
Po zakończeniu zajęć artystycznych Fundacja zaprasza na słodki poczęstunek.
Na wszystkie zajęcia wstęp wolny.
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego.
Zbieramy się 14.X o godz.12 w siedzibie „Fundacji dla Rozwoju” przy ul. Klonowej 7.
Celem spotkania jest zebranie chętnych, przedyskutowanie i ustalenie warunków działalności Klubu, dlatego też zapraszamy wszystkich bardziej i mniej zdecydowanych, aby zapoznali się z formą działalności Dyskusyjnego Klubu Filmowego, rozwiali wszelkie wątpliwości i przyłączyli się do reszty miłośników Kina.
Debaty przedwyborcze.
W ramach apolitycznej akcji "Masz głos masz wybór", Fundacja dla Rozwoju zaprasza mieszkańców Marek na spotkania przedwyborcze.
Spotkania odbęda sie w dniach 18 i 25 pażdziernika oraz 8 listopada, od godziny 18.00. Spotkania będa odbywały się w trzech różnych szkołach podstawowych, tak by wszyscy mieszkańcy mieli szansę uczestniczyć w spotkaniach. Na spotkania z mieszkańcami zostaną zaproszone zarejstrowane komitety wyborcze wystawiające swoich kandydatów na radnych i burmistrzów w Markach. Poznajmy kandydatów i ich programy!
Więcej o akcji w kraju: www.maszglos.pl oraz o akcji w Markach: www.fdlar.pl