XII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Marki

Michał Suchecki UKSStruga

 19 stycznia 2009    22:38

To już stałe miejsce w kalendarium imprez UKS "Struga". Od 12 lat w drugą sobotę stycznia nasz klub organizuje Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Marki.

W tym roku impreza odbyła się w pierwszą sobotę ferii zimowych 17.01.09 - stąd zapewne mniejsza frekwencja zawodników w kategorii do lat 12. Mimo mniejszej niż przed rokiem ilości zawodników, turniej - jak zawsze - był bardzo udany. Podkreślić należy wspaniałą, sportową rywalizację zawodników, która zaowocowała następującymi wynikami:

Kategoria do lat 12:


 1. Adam Grykałowski

 2. Jakub Gajtkowski

 3. Jakub Sadowski

 4. Adrian Duch

 5. Paweł Bereda


Kategoria 13-16 lat:

 1. Mateusz Gajtkowski

 2. Hubert Michalak

 3. Łukasz Kalinowski

 4. Adam Grykałowski


Kategoria Open:

 1. Marcin Adamczyk

 2. Jan Gartkiewicz

 3. Piotr Jusiński

 4. Jacek SiwekPuchary i nagrody rzeczowe ufundował Burmistrz Miasta Marki Janusz Werczyński, który otworzył tegoroczne zawody. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na następne turnieje tenisa stołowego, organizowane przez nasz klub.Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry