10 czerwca 2013    12:03
Właśnie zadebiutowało nowe oznakowanie alei Piłsudskiego. Zgodnie z zapowiedziami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na głównej arterii komunikacyjnej miasta, pojawiły znaki B-26 oznaczające zakaz wyprzedzania przez samochody ciężarowe. Mimo obaw niektórych internautów, nowe przepisy są respektowane przez zdecydowaną większość kierowców TIR-ów. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększyła się przepustowość lewego pasa ruchu dla samochodów osobowych.


Cieszę się, że nasza inicjatywa na rzecz zmniejszenia natężenia ruchu samochodów ciężarowych przejeżdżających przez miasto Marki  spowodowała wprowadzenie nowego oznakowania.  Dzięki temu, może choć trochę, upłynni się ruch na alei Piłsudskiego do czasu ...


wybudowania obwodnicy Marek...


Sylwia Matusiak


Radna Powiatu WołomińskiegoZobacz także:

TIR-y przestaną paraliżować Marki- wszystko gotowe!


Będzie łatwiej na alei Piłsudskiego


Zakaz wyprzedzania dla TIR-ów


Marki przeciwko tirom!


Stop dla tirów przejeżdżających przez Marki!


 

[gallery link="file" orderby="title"]

 

Galeria

zdjecie: 52220
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry