MTS wciąż gra w kratkę. Druga drużyna bliska awansu!

Mikołaj Szczepanowski Marcovia

 11 czerwca 2013    13:35

Pierwsza drużyna Marcovii w dalszym ciągu utrzymuje niestety bardzo nierówną formę. Po derbowej porażce z Mazurem przyszły dwa zwycięstwa. Najpierw podopieczni Łukasza Zalewskiego pokonali na wyjeździe AON Rembertów 3:2, a następnie odprawili z kwitkiem PKS Radość 2:1. Niestety w kolejnych spotkaniach to nasi zawodnicy musieli uznać wyższość przeciwników. Zaległe spotkanie z Bobrem Tłuszcz skończyło się wysoką porażką aż 1:5. Kilka dni później Marcovia została rozgromiona 4:0 przez rezerwy Legionovii Legionowo. Niestety sezon, który miał dać naszej drużynie awans zakończy się dla niej maksymalnie piątą pozycją. Do końca pozostały bowiem już tylko dwie kolejki a strata do czwartego w tabeli Bobra wynosi aż 8 punktów.

Bliska awansu do "A klasy" jest zaś druga drużyna Marcovii. Aby tak się stało zawodnicy Bartka Salaka muszą przynajmniej zremisować w meczu z Wisłą Zakroczym. Jeżeli przegrają to ich sukces będzie zależny od wyników Błyskawicy Warszawa. Dla naszych rezerw bezpieczniej będzie jednak wyjść na boisko w Zakroczymiu i udowodnić, że to im należy się awans. O mobilizacje zawodników można być w tym przypadku spokojnym. Doskonale wiedzą o co grają i na pewno będą walczyć do ostatniej minuty. Pokazali to choćby w ostatnim meczu z Mazurem II Radzymin, który wygrali aż 7:2.

Tekst: Marcin Boczoń

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry