Autokarowa wycieczka z przewodnikiem do KAZIMIERZA DOLNEGO

MOK Marki MOK

 11 czerwca 2013    17:59Marecki Ośrodek Kultury organizuje i zaprasza 30. VI. 2013 w niedzielę na tradycyjną autokarową wycieczkę z przewodnikiem do KAZIMIERZA DOLNEGO na OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI TWÓRCÓW I ŚPIEWAKÓW LUDOWYCH. W drodze powrotnej zaplanowany jest SPACER PO NAŁĘCZOWIE. Koszt 50 zł. Wyjazd o godz. 7.00 z parkingu przy ul. Lisa Kuli 3. Zapisy i wpłaty w sekretariacie MOK do 20. VI. 2013 (poniedziałki ? piątki w godz. 14 ? 19, tel. 22 781 14 06).

Galeria

zdjecie: 52296
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry