Półkolonie "LATO W MIEŚCIE"

MOK Marki MOK

 11 czerwca 2013    18:19Marecki Ośrodek Kultury organizuje w dniach 1-12. VII. 2013 roku półkolonie "LATO W MIEŚCIE" dla dzieci w wieku 7-10 lat. Patronat: Burmistrz Miasta Marki. Zajęcia w dni robocze w godz. 8.00-16.30. Koszt: 350 zł. W programie m.in.: 6 wycieczek autokarowych, 4 imprezy tematyczne, zajęcia sportowe, spacery, zajęcia plastyczne, wokalne itp. Zapewniamy dzieciom wykwalifikowaną kadrę, ubezpieczenie NW oraz obiady dwudaniowe. Zapisy i wpłaty w sekretariacie MOK. Liczba miejsc ograniczona.
więcej

Galeria

zdjecie: 52302
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry