WOŚP - pokaz UKS Sanchin

Krzysztof Bychowski WOŚP UKSSanchin

 21 stycznia 2009    09:42

zdjęcie 11W dniu 11-go stycznia 2009 roku po raz 17 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, tym razem dla dzieci z chorobami onkologicznymi. Jak co roku Finał odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Markach i jak co roku zawodnicy UKS "SANCHIN" zdecydowali o przyłączeniu się do programu artystycznego wykonując pokaz swoich umiejętności. Zademonstrowano m.in. Kihon technik podstawowych, Kata uczniowskie i mistrzowskie oraz Kumite, które tradycyjnie wywołało aplauz publiczności. Przedstawiono zarówno wykorzystanie sprzętu treningowego w nauczaniu Kumite jak i sytuacje samoobrony. Pokaz zgromadził tak wielu widzów, że nie wszyscy zmieścili się w sali gimnastycznej, co dobrze świadczy o poziomie prezentowanych umiejętności oraz niewątpliwie przyczynia się do podnoszenia świadomości i odpowiedzi na pytanie... Co to jest KARATE DO?

Uczestnicy pokazu po demonstracji nagrodzeni zostali brawami i słodkim poczęstunkiem...DZIĘKUJEMY!

W imieniu Zarządu Klubu chciałbym podziękować RODZICOM naszych zawodników, którzy przychylili się do apelu organizatorów i w dzień wolny przyprowadzili swoje pociechy aby uczestniczyły w tym szczytnym wydarzeniu.

Sekretarz UKS "SANCHIN"
mgr Piotr Wysocki

Galeria

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry