Dorzuć się do puszki WOŚP

Mareckie orliki to strzał w dziesiątkę

Arkadiusz Werelich POMarki Orlik

 21 czerwca 2013    13:40

Za tej kadencji powstały w Markach dwa kompleksy boisk, wybudowane w ramach rządowo ? samorządowego programu Moje Boisko ? Orlik 2012. To, że były to potrzebne i trafione inwestycje, potwierdzają liczby?

Podczas posiedzenia Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, które miało miejsce w minioną środę padły informacje, które są powodem do satysfakcji. Okazało się, że od kwietnia do maja z mareckich orlików skorzystało ok. 14700 mieszkańców. W poniższym zestawieniu możemy zapoznać się z danymi, dla poszczególnych obiektów.

Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego (ul. Okólna 14)

Od połowy kwietnia do końca kwietnia ? 3000 osób

Maj ? 7500 osób

Orlik przy ul. Stawowej

Kwiecień ? 1700 osób

Maj ? 2500 osób

Statystyki pokazują wyraźnie, że mareckie orliki cieszą się popularnością, a ich budowa należała się naszym mieszkańcom. W związku z ogromnym zainteresowanie, które towarzyszy naszym obiektom, planowane jest wydłużenie czasu, w którym będzie możliwość korzystania z boisk. Tyczy się to obiektu, przy ul. Stawowej, który obecnie funkcjonuje do godziny 20.00 W okresie wakacyjnym ma być otwarty do godziny 22.00, tak, jak ma to miejsce w przypadku orlika, przy ul. Okólnej.

Miejmy nadzieję, że mareckie orliki będą godnie spełniać swoją funkcję i zaspokajać potrzeby mieszkańców Marek.

http://werelich.com/2013/06/21/mareckie-orliki-to-strzal-w-dziesiatke/

 

Galeria

zdjecie: 52855
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry