24 października 2006    13:24

Fundacja dla Rozwoju zaprasza mieszkańców Marek do wzięcia udziału w przedwyborczych debatach społecznych organizowanych w ramach akcji ?Masz głos, masz wybór?. Akcję koordynują Stowarzyszenie Szkoła Liderów i Fundacja im. Stefana Batorego. Inicjatywa daje szansę dokonania dobrego wyboru takich radnych, wójtów, burmistrzów, prezydentów, którym zależy na rozwiązywaniu problemów i rozwoju wspólnot lokalnych. Do uczestnictwa w debatach zostali zaproszeni przedstawiciele wszystkich komitetów wyborczych kandydujących do Rady Miasta Marki.

Debaty odbędą się:
25 października 2006 roku o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 5 przy ulicy Wczasowej 5 w Markach. Temat przewodni debaty: ?Infrastruktura miejska (w szczególności drogi, nawierzchnie, kanalizacja, centralny punkt miasta)?.

30 października 2006 roku o godz. 18.00 w Gimnazjum nr 1 przy Alei Piłsudskiego 96 w Markach. Temat przewodni debaty: ?Ochrona środowiska (wysypiska śmieci, zanieczyszczenie lasów, rzek i jezior, hałas)?.

8 listopada 2006 roku o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 3 przy ulicy Pomnikowej 21 w Markach. Temat przewodni debaty: ?Kultura, sport, rekreacja (miejsca rekreacji i sportu, place zabaw, parki, kultura i rozrywka dla mieszkańców)?.
Zapraszamy!

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry