VII Memoriał Bercika

START:    20 lipca 2013

Piotr Matusiak UMMarki

 5 lipca 2013    08:31

Zachęcamy do udziału w wyścigu rowerowym MTB o puchar Burmistrza Miasta Marki

Niebawem minie rok od szóstej edycji Memoriału Bercika - wyścigu rowerowego MTB o puchar Burmistrza Miasta Marki. Niezwykle pozytywny odbiór imprezy przez środowisko rowerowe i potraktowanie, wręcz jako pewnik, że w tym roku odbędzie się VII Memoriał, potwierdza trafność pomysłu i nie pozwala nam zaniechać organizacji kolejnych edycji.


Tak, więc 20 lipca 2013 roku, po raz siódmy, ruszamy ku pamięci naszego przyjaciela Huberta Manteuffla.Nagrody specjalne (m.in.: dla mieszkańców Marek)


W tym roku Organizatorzy przewidzieli dodatkowe nagrody dla najlepszych
mieszkańców Marek startujących na obu dystansach.
Ponadto jak zwykle uhonorujemy najmłodszych i najbardziej doświadczonych
rowerzystów którzy ukończą VII Memoriał Bercika.
Pozostałe nagrody zgodnie z regulaminem dla poszczególnych grup wiekowych,
płci i dystansów.Rejestracja


Zapraszamy wszystkich do elektronicznej rejestracji .


Ze względu na ograniczoną przepustowość trasy, zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia zapisów w dniu zawodów lub w momencie wyczerpania możliwości organizacyjnych. Dla dystansu SPORT jest to 150 uczestników, a dla STANDARD 100 uczestników. Rejestracja elektroniczna potrwa do dnia 17 lipca 2013 do godz. 24.00. W przypadku rejestracji elektronicznej na obydwa dystanse uczestnik zostanie wykreślony z obydwu list startowych. Istnieje możliwość zmiany dystansu w dniu zawodów tylko i wyłącznie w biurze zawodów.Wieści z trasy


Tegoroczna trasa, w stosunku do zeszłorocznej znacznie się różni. Sporo zmian po starcie  i przed metą, a zasadniczą część trasy przejedziemy w odwrotnym kierunku.


Start/metę, zapisy organizujemy w  restauracji Forerresters. Parking pod szkołą podstawową nr 4 przy ul. Dużej 3. Ul. Kręta, z której będziemy startowali jest przedłużeniem ul Dużej.Trasa Memoriału jest bardzo urozmaicona i często trudna technicznie. Czasami przypomina typowy, piaszczysty mazowiecki maraton, a miejscami techniczny wyścig XC. Startujący w poprzednich edycjach wiedzą, że należy ją traktować poważnie. Na trasie występuje wiele skrzyżowań z ruchliwymi drogami asfaltowymi, a startujący zobowiązani są do przestrzegania zasad ruchu drogowego. Przygotowanie trasy polega na jej wyznaczeniu i nieznacznym przetarciu, a kilka jej odcinków to zupełne bezdroża obfitujące w gałęzie, pnie i krzewy, pokrzywy. W tym roku możemy spodziewać się dodatkowych atrakcji w postaci podmokłych duktów i przejazdów przez rowy z wodą, które w poprzednich edycjach były wyschnięte. UWAGA: Woda jak nigdy przedtem u nas nie było!!!
Dodatkowo możemy spodziewać się mnóstwa komarów, co zachęci do szybszej jazdy.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami >>>>>
Więcej informacji na stronie


http://www.bercik.netweb.pl/PM- Wydział Spraw Społecznych UM MarkiMiasto Marki |


Galeria

zdjecie: 53870
fot. 1
fot. 2
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry