Rowerem po Europie Barcelona 2013, czyli wyzwanie sportowe w połączeniu z akcją charytatywną na rzecz Oli. To wszystko w Życiu

Arkadiusz Werelich Marcovia POMarki

 8 lipca 2013    10:17

Rowerem po Europie Barcelona 2013 to wyzwanie, którego podjęli się mieszkańcy naszego miasta. Przedsięwzięcie łączy w sobie cel sportowy, jakim jest zdobycie stolicy Katalonii oraz cel charytatywny, czyli wsparcie Oli - mieszkanki Marek. O wszystkim tym możemy przeczytać w najnowszym numerze Życia Powiatu na Mazowszu. Zapraszamy do lektury.

Odkrywając to, co już odkryte, czyli rowerem po Europie W kraju, w którym co drugi obywatel jest posiadaczem samochodu, sieć komunikacji publicznej jest dość dobrze rozwinięta, a wyjazdy zagraniczne kojarzone są głównie z lataniem ? turystyka rowerowa jest ciągle tematem kontrowersyjnym? ?Bo przecież łatwiej jest wsiąść do metalowej puszki, która szybciej i wygodniej zawiezie nas tam gdzie chcemy. Czy jednak zawsze musi być szybciej? Czy zawsze musi być wygodniej? Czy zawsze musimy gnać bez opamiętania za osiągnięciem zamierzonego celu? Więcej na: http://www.zyciepw.pl/odkrywajac-to-co-juz-odkryte-czyli-rowerem-po-europie    

Galeria

zdjecie: 53916
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry