Zmiana trenera Marcovii oraz likwidacja drużyny rezerw

Mikołaj Szczepanowski Marcovia

 13 lipca 2013    15:49

W ostatnim czasie doszło do zaskakującej zmiany na stanowisku trenera pierwszej drużyny Marcovii. Miejsce Łukasza Zalewskiego zajął Adam Warszawski, który do niedawna był czynnym zawodnikiem naszego klubu. Nowy szkoleniowiec zadebiutuje na ławce trenerskiej 10 lub 11 sierpnia w meczu przeciwko Rysiowi Laski. Warto zaznaczyć, że od tego sezonu Marcovia wraca wreszcie na swój obiekt. Wszystkie mecze w roli gospodarza nasz zespół rozegra przy ul. Wspólnej.

Miejmy nadzieję, że powrót na "stare śmieci" okaże się szczęśliwy dla mareckich zawodników.

Rywale Marcovii w sezonie 2013/2014:

- Olimpia Warszawa
- WKS Rząśnik
- Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
- Hutnik Warszawa
- Sokół Serock
- Dąb Wieliszew
- Legion Warszawa
- Wicher Kobyłka
- Legionovia II Legionowo
- Ryś Laski
- Mazur II Karczew
- Bóbr Tłuszcz
- Grom Lipowo
- Mazur Radzymin
- Dolcan II Ząbki
- AON Rembertów

Jak już zostało wspomniane w pierwszej kolejce rundy jesiennej nasz zespół podejmował będzie u siebie Ryś Laski (10-11 sierpnia).
W drugiej kolejce Marcovia zagra na wyjeździe z Mazurem II Karczew (14 sierpnia).
Dokładne daty i godziny będziemy się starali podawać na bieżąco. W miarę możliwości będziemy informować także o przygotowaniach do sezonu mareckiej drużyny.

Bardzo złą informacją jest natomiast wycofanie z rozgrywek drugiej drużyny Marcovii. Niestety to o czym mówiło się od kilku miesięcy stało się faktem. Rezerwy naszego klubu zostały rozwiązane, choć zawodnicy starają się znaleźć jeszcze jakieś koło ratunkowe. Czas pokaże, czy uda im się znaleźć jakieś rozwiązanie.

Marcin Boczoń

Galeria

zdjecie: 54074
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry