Dorzuć się do puszki WOŚP

Zestawienie Okręgów i Obwodów wyborczych

Krzysztof Bychowski Wybory

 31 października 2006    17:32

Publikujemy zestawienie Okręgów i Obwodów wyborczych wraz z adresami Komisji wyborczych i granicami Obwodów.


  • Okręg nr 1 • Obwód nr 1 • Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Szkolna 9
    Dworska, Gdańska, Gerwazego, Klucznikowska, Konopnickiej, Kosynierów, Krakowska, Leśna, Mazurska, Olsztyńska, Pałacowa, Płocka, Płońska, Podkomorzego, Poznańska, Protazego, Romantyczna, Skłodowskiej, Soplicy, Szpitalna, Szwoleżerów, Szydłowiecka, Tadeusza, Telimeny, Warmińska, Wereszczakówny, Wiejska, Wojskiego, Zamkowa, Zielna.

  • Okręg nr 1 • Obwód nr 2 • Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Szkolna 9
    Aleja Piłsudskiego strona parzysta od nr 2 do nr 92, Dojazdowa, Gorzowska, Jana Kazimierza, Jasna, Katowicka, Kołobrzeska, Koszalińska, Lubelska, Malinowa, Opolska, Orzeszkowej, Paderewskiego, Rodziewiczówny, Różana, Sadowa, Słowackiego, Słupecka, Szczecińska, Szkolna, Traugutta, Warszawska, Zakopiańska, Zieleniecka, Zosi, Ząbkowska.

  • Okręg nr 2 • Obwód nr 3 • Zespół Szkół Nr 1 Al. J. Piłsudskiego 96
    Aleja Piłsudskiego strona parzysta od nr 94 do nr 102, Braci Briggsów, Dobra, Dzika, Fabryczna, Jagiełły, Jana Pawła II, Jaracza, Kopernika, Królowej Jadwigi, Krucza, Lisa Kuli, Lisia, Lotników, Mazowiecka, Modrzejewskiej, Popiełuszki, Solskiego, Sowia, Sowińskiego, Sportowa, Wilcza, Wronia, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zajączka.

  • Okręg nr 2 • Obwód nr 4 • Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Okólna 14
    Bandurskiego, Bielówek, Kresowa, Mieszka I, Okólna, Promienna, Rejtana, Słoneczna, Ustronie.

  • Okręg nr 1 • Obwód nr 5 • Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Okólna 14
    Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 103, Architektów, Bankowa, Barbary, Barska, Bema, Bilewiczów, Budowlana, Butrymów, Chemików, Czackiego, Czarnieckiego, Dziennikarska, Elektryków, Geodetów, Geologów, Głowackiego, Handlowa, Heleny, Hetmańska, Husarska, Instalatorów, Inżynierów, Janczarów, Kamieniecka, Kartografów, Ketlinga, Kilińskiego, Kmicica, Kołłątaja, Kordeckiego, Kościuszki, Kowalskiego, Kozacka, Krótka, Krymska, Krzywa, Kurcewiczów, Laudańska, Literacka, Longinusa, Łącznościowa, Mickiewicza, Nauczycielska, Oleńki, Pocztowa, Podolska, Polna, Równa, Rzemieślnicza, Rzędziana, Skargi, Skrzetuskiego, Sosnowa, Staszica, Świerkowa, Tatarska, Urbanistów, Wiśniowieckiego, Wołodyjowskiego, Wołyńska, Zagłoby, Zygmuntowska, Żeromskiego, Żółkiewskiego, 11 Listopada.

  • Okręg nr 3 • Obwód nr 6 • Szkoła Podstawowa Nr 4 ul. Duża 3
    Aleja Piłsudskiego strona parzysta od nr 104 do nr 204, Batorego, Broniewskiego, Cicha, Duża, Górska, Lipowa, Łąkówek, Matejki, Moniuszki, Mokra, Podgórska, Prosta, Prusa, Rybna, Spokojna, Starzyńskiego, Stepowa, Szeroka, Topolowa, Tuwima, Zimna.

  • Okręg nr 2 • Obwód nr 7 • Szkoła Podstawowa Nr 4 ul. Duża 3
    Bagienna, Baśniowa, Brzozowa, Ceglana, Gliniecka, Główna, Kręta, Księżycowa, Marsa, Miedziana, Morska, Partyzantów, Platynowa, Przyleśna, Srebrna, Stawowa, Strzelecka, Szczęśliwa, Teligi, Wesoła, Wiśniowa, Wschodnia, Wspólna, Zabawna, Zachodnia, Złota, Żabia, Żeglarska.

  • Okręg nr 3 • Obwód nr 8 • Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Pomnikowa 21
    Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta od nr 105 do nr 115, Chocimska, Grunwaldzka, Lisi Jar, Małachowskiego, Napoleona, Norwida, Parkowa, Pomnikowa, Walewskiej, Zakole.

  • Okręg nr 3 • Obwód nr 9 • Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Pomnikowa 21
    Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta od nr 117 do nr 175,Andersa, Asnyka, Balladyny, Chopina, Ciurlionisa, Dmowskiego, Fredry, Gałczyńskiego, Hallera, Harcerska, Jesienna, Jutrzenki, Karłowicza, Kasztanowa, Kmitówek, Kraszewskiego, Kruczkowskiego, Kurpińskiego, Kwiatowa, Nałkowskiej, Niemcewicza, Odrowąża, Pieniążka, Poniatowskiego, Pułaskiego, Reymonta, Rydza Śmigłego, Sienkiewicza, Staffa, Stokrotki, Szczepowa, Szymanowskiego, Zaciszna, Zbieżna.

  • Okręg nr 3 • Obwód nr 10 • Zespół Szkół Nr 2 ul. Wczasowa 5
    Agrarna, Akacjowa, Aleja Piłsudskiego strona parzysta od nr 206 do nr 252 i strona nieparzysta od nr 177 do nr 293, Amarantowa, Batalionów Chłopskich, Błękitna, Borówkowa, Bukowa, Ceramiczna, Chabrowa, Cisowa, Cmentarna, Dabrowskiego, Dębowa, Długa, Długosza, Dolna, Dziewanny, Graniczna, Granitowa, Grażyny, Gwardii Ludowej, Jagodowa, Jarzębinowa, Kalinowa, Kamienna, Klonowa, Kolorowa, Kossaka, Krasińskiego, Królowej Marysieńki, Kukier (stara nazwa Napierskiego), Kusocińskiego, Legionowa, Legionów Polskich, Letnia, Łączna, Majora Billa, Makuszyńskiego, Mała, Małcużyńskiego, Maratońska, Marmurowa, Modrzewiowa, Niecała, Nowa, Obrońców, Okrzei, Olimpijska, Orła Białego, Pastelowa, Piaskowa, Piotrówka, Podleśna, Pogodna, Pomarańczowa, Poprzeczna, Przydrożna, Radna, Reja. Rolna, Rynkowa, Sawickiej, Skorupki, Skrajna, Słowików, Sobieskiego, Spacerowa, Strumykowa, Szarotki, Szczygla, Środkowa, Tęczowa, Torfowa, Turystyczna, Wąska, Wczasowa, Wenecka, Wierzbowa, Wiewiórki, Wiosenna, Wrzosowa, Wybickiego, Zaułek, Zbożowa, Zielona, Ziołowa, Zorzy, Żurawinowa, Żwirowa, Żytnia, Źródlana.



Przygotowano na podstawie Obwieszczenia Burmistrza Miasta Marki
z dnia 11 października 2006 roku

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej siętworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry