Dodatkowa sygnalizacja na skrzyżowaniu Piłsudskiego/Małachowskiego

Paweł Pniewski POMarki

 21 lipca 2013    23:23

Będzie bezpieczniej na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 8 w Markach z ul. Wspólną. Od pewnego czasu na omawianym skrzyżowaniu zwiększyła się liczba kolizji drogowych, co potwierdza raport Komendy Stołecznej Policji przygotowany na zlecenie wojewody mazowieckiego Jacka Kozłowskiego, który również zaangażował się w sprawę poprawy bezpieczeństwa na drodze krajowej nr 8 w Markach.

W odpowiedzi na interwencję senatorską Anny Aksamit, zastępca Dyrektora Oddziału Warszawa GDDKiA Leszek Sekulski informuje, iż do końca lipca na feralnym skrzyżowaniu zamontowane zostaną dodatkowe maszty z sygnalizatorami w celu poprawienia widoczności wyświetlanych sygnałów.

Treść interwencji senatorskiej Anny Aksamit

Odpowiedź Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad

Raport Komendy Stołecznej Policji

 

Galeria

zdjecie: 54202
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry