Sukces zawodników z Marek!

Marcin Brzeziński

 24 lipca 2013    07:38

Warriors Young Marki na 2. miejscu półfinałów Mistrzostw Polski PLAYARENA!13 lipca na Stadionie Miejskim w Ostródzie odbyły się pierwsze półfinały Mistrzostw Polski w ramach rozgrywek PLAYARENA. Do turnieju zaproszeni zostali zwycięzcy rywalizacji z poszczególnych miast/okręgów. W rywalizacji 32 drużyn Regionu Północ udział wzięli młodzi zawodnicy z Marek. Po rozgrywkach grupowych, w których zajęli 2. miejsce, pokonali 4:2 drużynę z Olsztyna w 1/8 Finału, 1:0 sąsiadów z Warszawy w 1/4 Finału oraz 3:1 BKS Kaloryfer Białystok w półfinale. Po zaciętym meczu w Finale, ulegli 0:2 teamowi Grajki Pierwsza Klasa z Białegostoku, tracąc gola w ostatniej minucie spotkania, gdzie zagrali va banque - wycofali bramkarza chcąc zwiększyć przewagę w polu.

Przed naszymi krajanami walka w turnieju finałowym, który odbędzie się w dn. 10-11 sierpnia na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 w Warszawie. Tam zmierzą się z najlepszymi ósemkami z czterech regionów Polski.

Warriors Young składa się z 12 zawodników, a średnia wieku 18 lat sprawia, że są jedną z rewelacji rozgrywek.

Drużyna poszukuje sponsora, który z zamian za reklamę na koszulkach, wspierałby ich w wyjazdach na turnieje. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kapitanem drużyny, Michałem Ochmanem pod numerem 500 152 360.

Wszystkich zachęcamy do kibicowania naszym w nadchodzącej imprezie! 

Galeria

zdjecie: 54233
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry