Dodatkowa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Piłsudskiego/Wspólna/Małachowskiego

Arkadiusz Werelich RadaMiastaMarki POMarki

 26 lipca 2013    22:49

Raport Komendy Stołecznej Policji, który powstał na zlecenie wojewody mazowieckiego Jacka Kozłowskiego, wskazywał na potrzebę poprawy bezpieczeństwa na wspomnianym skrzyżowaniu. Zmiana organizacji ruchu oraz fotoradar reagujący na czerwone światło, to jedne z rozwiązań, które mają zdecydowanie wpłynąć na zmniejszenie ilości wypadków na skrzyżowaniu.

W ostatnim czasie również senator RP Anna Aksamit włączyła się w działania, mające na celu poprawę bezpieczeństwa w tym rejonie. W odpowiedzi na interwencję, którą złożyła Pani senator do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad możemy przeczytać, że do końca lipca zostaną zamontowane dodatkowe maszty z sygnalizacją świetną na skrzyżowaniu Piłsudskiego/Wspólna/Małachowskiego.

Dziś mamy 26 lipca i maszty są na miejscu. Pierwszy krok w celu poprawy bezpieczeństwa na wspomnianym skrzyżowaniu mamy za sobą. Czas na kolejne...

PS. Myślę, że na początku przyszłego tygodnia zapadnie decyzja, wskazująca datę montażu fotoradaru, który stanie w pasie drogowym ul. Piłsudskiego. Będę informował o kolejnych krokach w tej sprawie...

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria

zdjecie: 54290
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry