Pierwszy seans Kina Letniego za nami

Jarosław Jaździk UMMarki OSP

 3 sierpnia 2013    20:50

Krótka informacja o pierwszym tegorocznym seansie Kina Letniego w Markach. W pierwszych słowach bardzo dziękuję niewielkiej grupce osób zaangażowanych w przygotowania i organizację projektu. W imieniu organizatorów dziękuję mieszkańcom Marek za liczne przybycie, było nas minimum 150 osób, to dla nas wielka radość.

Przed projekcją widzowie otrzymali słodkości z Piekarni Szwajcarskiej, a organizatorzy przeprowadzili quiz wiedzy o naszym mieście i jego mieszkańcach, zwycięzcy otrzymali cenne nagrody.

Strażackie Kino Letnie zaczęliśmy od poważnego i długiego filmu, projekcja zakończyła się około północy, widzowie opuszczali teren parku usatysfakcjonowani.

Zapraszamy Państwa na kolejne projekcje, naprawdę warto, atmosfera jest niepowtarzalna i nie może równać się z żadnym klasycznym kinem. Za tydzień w piątek, zapraszamy na film pod tytułem "Duchy moich byłych" bardzo wysoko oceniana komedia romantyczna. Jeszcze raz wielkie dzięki! Do zobaczenia, było nam miło Państwa gościć w mareckim parku.

[gallery link="file" columns="2" orderby="title"]

Galeria

zdjecie: 54515
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Jarosław Jaździk

Społecznik z pasją, oddany mieszkańcom i miastu.
Członek założyciel OSP Marki, członek TPM i MSG
oraz stowarzyszenia Grupa Marki 2020.
Współorganizator wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferansjer.
Członek Powiatowej Rady Polityki Społecznej, Radny Miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry