Veto: Wielki Finał Rzeczpospolitej w Ogniu w Markach!

Paweł Jaczewski

 5 sierpnia 2013    21:03


Wielki, ogólnopolski Finał w kolekcjonerską,  szlachecką  grę karcianą w odbędzie się Markach!

Zapraszamy 17 sierpnia (sobota) od godziny 10:00 do Pałacyku Briggsów (Al. Piłsudskiego 96) na ten wyjątkowy finał.

Zobacz najlepszych graczy z całej Polski,

porozmawiaj z twórcami gry,

naucz się grać w Veto!

 

Bardzo dziękuję za (jak zawsze) bezproblemowy wynajem sali Dyrektorowi Janowi Puścianowi.

 

Kilka słów o Veto:

Veto to kolekcjonerska gra karciana, której akcja rozgrywa się w realiach XVII wiecznej Rzeczypospolitej, rozdartej walkami o obsadzenie tronu opustoszałego po śmierci Władysława IV Wazy. To gra której świat zapełniają postacie znane z kart podręczników historii, powieści Sienkiewicza czy Dumasa, oraz inwencji własnej twórców tej "historii alternatywnej". Jej pełną historię, znajdziecie tutaj. To gra pełna pojedynków i polityki, spisków i dyplomacji, mężnych szlachciców i pięknych niewiast, wpływowych możnowładców i agentów obcych mocarstw.

Veto to kolekcjonerska gra karciana, czyli taka, w której każdy z graczy buduje swoją własną, niepowtarzalną talię i gra nią z rywalami. W Veto! gracze mogą wybierać karty do swojej talii spośród kilkuset dostępnych wzorów. Każda karta ma swoje niepowtarzalne działanie i jest ozdobiona oryginalną ilustracją. Jeśli nie jest Ci już więcej potrzebna, możesz wymienić ją na inną wśród pozostałych graczy!

Chcesz przeżyć przygodę na miarę Skrzetuskiego czy Zagłoby? Zmierzyć się w śmiertelnej grze o tron? Wpłynąć na losy Rzeczpospolitej? W takim wypadku Veto jest stworzone dla Ciebie! Nie czekaj, zostań jednym z nas!

Galeria

zdjecie: 54566

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry