Bike & Ride na Dużej

Piotr Matusiak UMMarki

 6 sierpnia 2013    12:46

Trwają prace montażowe przy organizacji kolejnego parkingu Bike & Ride. To po Wczasowej, Piłsudskiego i Kościuszki czwarty bezpłatny i monitorowany parking rowerowy w Mieście Marki

Odzew na lipcowy apel w sprawie zgłaszania kolejnych lokalizacji parkingów przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu pierwszych dwóch tygodni napłynęło do Urzędu Miasta Marki ponad 60 propozycji. Na podstawie dotychczasowych zgłoszeń śmiało można stwierdzić, że najwięcej markowian zgłosiło pętlę autobusową przy ulicy Dużej. W związku z powyższym właśnie tam, pod samym okiem kamery, montowane są stojaki typu "Amsterdam".


Jednocześnie nadal prosimy mieszkańców Marek o zgłaszanie kolejnych lokalizacji parkingów. Swoje propozycje proszę kierować na adres mailowy promocja@marki.pl. Osoby które nadeślą zgłoszenia otrzymają od Wydziału Spraw Społecznych odblaskową kamizelkę rowerową z logo Miasta Marki (do wyczerpania zapasów)


PM Wydział Spraw Społecznych UM Marki


Miasto Marki |


Galeria

zdjecie: 54575
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry