Marcovia - kontynuacja rozgrywek piłkarskich

Rafał Redeł Marcovia

 10 listopada 2006    00:21

Kontynuacja rozgrywek piłkarskich sezonu 2006/2007 przyniosła naszym drużynom kolejne punkty, ale również duży niedosyt z nie zdobycia tych, które były w zasięgu ich umiejętności piłkarskich.
Grająca w lidze okręgowej drużyna seniorów, wygrała w meczu wyjazdowym z PUG-iem Bielany 2:1, a następnie na własnym boisku, zremisowała bezbramkowo, w ważnym meczu, z NTP Wyszków. W kolejnym spotkaniu wyjazdowym nasza drużyna rozgromiła zespół z Wesołej 6:0, jednak na własnym obiekcie, w bardzo interesującym i zaciętym spotkaniu, uległa drużynie Mazura Radzymin 0:1. Jedno zwycięstwo i trzy porażki odnieśli zawodnicy rezerw, wygrywając mecz u siebie z Wisłą Jabłonna 4:1 oraz przegrywając mecze wyjazdowe z PRO FUTRO 3:1 i Dębem Wieliszew 5:1, a także u siebie z rezerwami Mazura Radzymin 1:2. Ze zmiennym szczęściem walczyli również zawodnicy drużyny juniorów rocznik 88?/?89, którzy w kolejnych meczach odnieśli dwa zwycięstwa, wyjazdowe z drużyną Burzy 8:3 oraz SEMPa 3:2, dwie porażki na własnym stadionie z UKS Targówek 2:3 oraz z Falenicą 3:4, a w meczu wyjazdowym z UKS Siekierki, remis 2:2. Tylko 4 punkty w czterech spotkaniach zdobyli, grający w Mazowieckiej Lidze Juniorów, zawodnicy z rocznika ?90. Nasi zawodnicy, w meczach wyjazdowych ulegli drużynie Legii SSA 0:1 oraz zremisowali bezbramkowo z Olimpią Warszawa, natomiast na własnym stadionie pokonali zespół z Kozienic 4:2 i ulegli drużynie Juniora Radom 0:1. Niestety czterech kolejnych porażek doznali trampkarze starsi z rocznika ?91, przegrywając w meczach wyjazdowych z Mazurem Radzymin 0:4 i Żbikiem Nasielsk 0:3, a na własnym boisku z drużyną AON Rembertów 0:1 i Polonii II Warszawa 2:3. Ze zmiennym szczęściem grał zespół młodzików rocznik ?94, który uległ na własnym stadionie Świtowi Nowy Dwór Maz. 1:4, pokonał na wyjeździe drużynę Dolcanu Ząbki 3:2, a następnie zremisował u siebie z Junakiem Warszawa 1:1. Nasze najmłodsze pociechy, z rocznika ?96, zremisowały dwa kolejne mecze, na wyjeździe z UKS Bródno 5:5 i na własnym boisku 6:6 z Sokołem Serock, a w kolejnych dwóch meczach odnieśli zwycięstwa, na wyjeździe z drużyną Błyskawicy 1:7 i u siebie z zespołem Poloni Warszawa 7:5.
Tak jak zawsze, serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków naszego Towarzystwa, do oglądania meczów z udziałem naszych drużyn. Jacek Zalewski.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry