Kino Letnie - pogoda pokrzyżowała plany

Jarosław Jaździk UMMarki OSP

 10 sierpnia 2013    16:39
W piątek pogoda sprawiła psikusa, około godziny 21 kończyliśmy przygotowania do projekcji, zaczęli też przychodzić pierwsi widzowie, wtedy spadały pierwsze pojedyncze krople deszczu. Nie poddaliśmy się, przygotowania trwały nadal, ekran został rozpięty w całej okazałości, dźwięk wydobywał się z kolumn, które nasze koleżanki ubierały dla bezpieczeństwa w foliowe czapeczki. Już mieliśmy instalować projektor, gdy niebo przecięła olbrzymia błyskawica i ilość deszczu drastycznie wzrosła, wszyscy jak na komendę zaczęli błyskawicznie demontować sprzęt. Daliśmy radę, udało się odpiąć zasilanie i zapakować całą elektronikę do samochodów. Z nieba popłynęły strugi deszczu w jednej chwili przemokliśmy do suchej nitki. Najważniejsze, sprzęt ocalał! Widzowie pocieszali się słodkościami z piekarni Szwajcarskiej i wrócili do domów przemoczeni.


W przyszłym tygodniu rozpoczniemy negocjacje o przeniesienie projekcji filmu na pierwszy piątek września, wierzymy, że się uda, będziemy Państwa informować.


Za tydzień 16 sierpnia kolejna projekcja, mamy nadzieję, że bez pogodowych niespodzianek! Przygotowaliśmy dla Państwa film z gatunku fantazy. Nieustraszeni bracia Grimm, czas projekcji 1 godzina 58 minut.


Film opowiada o słynnych braciach pisarzach, którzy w celu zdobycia sławy oszukują ludzi, zwalczając stworzone przez siebie stwory. Wszystko ulega zmianie, gdy natrafiają na wioskę, w której z niewiadomych przyczyn giną małe dziewczynki. Mieszkańcy są zrozpaczeni i pokładają nadzieję w Jakubie orazWilhelmie. Mimo strachu bracia podejmują się odnalezienia dzieci, a jeden z nich zakochuje się w kobiecie, która przez mieszkańców nazywana jest "dzikuską".


Zapraszamy Państwa w przyszły piątek 16 sierpnia o godzinie 21:15.[gallery link="file" columns="2" orderby="title"]

Galeria

zdjecie: 54717
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Jarosław Jaździk

Społecznik z pasją, oddany mieszkańcom i miastu.
Członek założyciel OSP Marki, członek TPM i MSG
oraz stowarzyszenia Grupa Marki 2020.
Współorganizator wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferansjer.
Członek Powiatowej Rady Polityki Społecznej, Radny Miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry