WAKACJE "ZE SZOŁĄ ŻYCIA"

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 13 sierpnia 2013    09:40

Wychowankowie klubu "Otwarte Serce" spędzili wakacyjny czas na obozie letnim w Rogozińcu (woj.wielkopolskie). Projekt  "Wakacje ze Szkołą Życia" wsparty przez Urząd Miasta Marki zapewnił młodzieży dobry odpoczynek połączony ze wsparciem rozwoju osobowego i duchowego.Udział w konferencjach stanowił wymiar profilaktyczny i terapeutyczny obozu. Konferencje i dyskusje dotyczące zagrożeń i wyborów życiowych młodych ludzi, motywowały do działania, przekazywały treści pozwalające na podejmowanie konstruktywnych decyzji, przyczyniały się do kształtowania pozytywnego systemu wartości.Młodzież aktywnie udzielała się również podczas trwania obozu w warsztatach muzycznych i teatralnych. Rozwijała swoje talenty wokalne i instrumentalne pod okiem wykształconych muzyków, a swoje talenty aktorskie, pod okiem zawodowej aktorki.

Wychowankowie klubu ?Otwarte Serce? wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością. Wrócili z obozu letniego radośni i wypoczęci.

Urszula Głowacka

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry