Wniosek dotyczący złego stanu rowu przu ul. Stawowej - wymagana jest zdecydowana reakcja w tej sprawie!

Arkadiusz Werelich RadaMiastaMarki

 13 sierpnia 2013    11:10

W związku z zaistniałą sytuacją, która dotyczy złego stanu technicznego i wizualnego rowu przy ulicy Stawowej - składam wniosek na ręce burmistrza. Należy zwrócić uwagę, że rów ten został oddany do użytku w ostatnim czasie, a jego obecny stan budzi już wiele wątpliwości. Wydaje się, że ta inwestycja od samego początku była źle zaprojektowana, ponieważ opinie na temat wykonania rowu są delikatnie mówiąc - negatywne...

Dodatkowym faktem, który dowodzi, że projekt miał uchybienia jest brak bariery ochronnej, która zabezpieczałaby granicę rowu. Ten problem zostanie jednak rozwiązany, ponieważ Rada Miasta wskazała potrzebę budowy bariery energochłonnej burmistrzowi, który przychylając się do głosu radnych, wprowadził zmiany, umożliwiające zabezpieczenie środków na ten cel.

Mam nadzieję, że bariera zostanie wybudowana możliwie szybko, ale w pierwszej kolejności należy poprawić stan techniczny rowu, aby bariera mogła spełniać swoje zadanie.

Poniżej teść wniosku:

 

 


Poniżej zdjęcia załączone do wniosku, ilustrujące obecną sytuację:
 

 

 

 

Galeria

zdjecie: 54744
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry