Marcovia rozpoczęła sezon zwycięstwem z Rysiem Laski

Mikołaj Szczepanowski Marcovia

 20 sierpnia 2013    11:25

10 sierpnia nasza drużyna rozpoczęła rywalizację w pierwszej grupie warszawskiej Ligi Okręgowej. Pierwszym rywalem zawodników Adama Warszawskiego był Ryś Laski. Spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem mareckiej drużyny 1:0. W drugiej kolejce Marcovia miała zmierzyć się z rezerwami Mazura Karczew. Do spotkania jednak nie doszło ponieważ przeciwnicy wycofali się z rozgrywek. Mareccy zawodnicy powrócili na boisko 17 sierpnia. Tym razem zmierzyli się na wyjeździe z liderem, Bobrem Tłuszcz. Z trudnego terenu nasz zespół przywiózł cenny punkt. Mecz zakończył się bowiem remisem 1:1.
W środę Marcovię czeka kolejne wyjazdowe spotkanie. Tym razem podopiecznym Warszawskiego przyjdzie rywalizować z Gromem Lipowo. Natomiast już w najbliższy weekend sportowe emocje powrócą wreszcie na obiekty przy ul. Wspólnej. Mecz, który zapowiemy w najbliższych dniach zapowiada się arcyciekawie. Na otwarcie nowego boiska Marcovia zmierzy się bowiem z Mazurem Radzymin.


tekst: Marcin Boczoń

Galeria

zdjecie: 54946
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry