MTS Marcovia - Mazur Radzymin. W końcu w domu.

Mikołaj Szczepanowski Marcovia

 21 sierpnia 2013    13:35

Już w najbliższą sobotę 24 sierpnia Marcovia rozegra swój pierwszy mecz ligowy w roli gospodarza. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że nasz zespół od kilku lat nie rozegrał żadnego meczu na własnym boisku. Na szczęście po wielu zmianach boisko przy ul. Wspólnej spełnia warunki by móc w końcu rozgrywać na nim mecze ligowe. Zmiany na Marcovii są bardzo duże. Główne boisko znajduje się w zupełnie innym ułożeniu niż poprzednio. Wszystko wygląda obecnie niezwykle ciekawie. Miejmy nadzieję, że te zmiany wyjdą naszemu klubowi na dobre.

Pierwsze spotkanie przed własną publicznością nasz zespół rozegra w sobotę o godz. 14:30. Rywalem podopiecznych trenera Adama Warszawskiego będzie rywal zza miedzy, Mazur Radzymin. Dla wielu mieszkańców Marek jest to wymarzony rywal w kontekście meczu otwarcia nowego boiska. W ostatnich latach w pojedynkach z drużyną z Radzymina częściej górą byli zawodnicy Grzegorza Piwko. Miejmy nadzieję, że w końcu Marcovia przełamie złą passę i zdobędzie upragnione przez kibiców trzy punkty.
Wydaje się, że lepszej okazji ku temu nasz zespół mieć nie będzie.
Nic tak nie zachęci mieszkańców Marek do przychodzenia na mecze niż zwycięstwo z lokalnym rywalem. Emocji w tym pojedynku z całą pewnością nie zabraknie.

Zapraszamy zatem serdecznie wszystkich mieszkańców Marek na mecz z Mazurem Radzymin. Początek spotkania o 14:30 przy ul. Wspólnej 12. Niech każdy na własne oczy się przekona, że warto przychodzić na mecze naszej jedynej mareckiej drużyny.


Marcin Boczoń

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry