Wartburgi, które irytują mieszkańców Marek...

Arkadiusz Werelich RadaMiastaMarki

 30 sierpnia 2013    15:01

Osobiście razi mnie ten widok, który stał się pośmiewiskiem internetu, opisującym stare wartburgi, jako wizytówkę Marek. Od lat nic się w tej sprawie nie robi, a przecież stan tych samochodów oraz ich przeznaczenie wskazują jednoznacznie, że nie powinny stać tam, gdzie stoją. Pasja właściciela to jedno, a porządek to drugie  - takie jest moje zdanie...

W związku z tą sytuacją złożyłem wniosek do burmistrza o interwencję w tej sprawie. Wnoszę, aby miejscy urzędnicy wykorzystali wszelkie możliwości mediacji z właścicielem pojazdów, a dopiero w ostateczności posłużyli się interwencją policji z zastosowaniem przepisu, na który wskazuję we wniosku.

Przy okazji poruszenia tego tematu, padła informacja, że właściciel wartburgów posiada działkę w Strudze, gdzie parkuje inne samochody tej marki, więc może tam mógłby parkować pojazdy, które irytują cześć mieszkańców Marek.

Należy pamiętać, że moja interwencja w tej sprawie wiąże się ze zgłoszeniami mieszkańców Marek, którzy od dłuższego czasu zgłaszali do mnie ten problem...

Poniżej treść wniosku oraz zdjęci, które przedstawiają zaistniałą sytuację.

 

  

 

  

 

 Również na

http://werelich.com/2013/08/30/wartburgi-ktore-irytuja-mieszkancow-marek/


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria

zdjecie: 55165
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry