VI BAL Charytatywny

Jacek Orych MSG

 5 lutego 2009    20:41


Zapraszamy na VI  ostatkowy Charytatywny BAL
organizowany przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze


Szanowni Państwo,Tradycją kończącego się karnawału, stał się już Bal Charytatywny organizowany przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze. W tym roku odbędzie się jego VI edycja. Wielką radość sprawia nam zawsze obecność wielu gości, którzy podczas zabawy i biesiady biorą udział w licytacji obrazów, grafik, fotografii i innych prac przekazanych na ten cel przez w większości Mareckich Artystów, tych znanych i tych co dopiero o nich usłyszymy. Nie zabraknie też innych atrakcji takich jak loteria fantowa, bez pustych losów. Zgromadzone w ten sposób środki finansowe przeznaczane są na pomoc dla dzieci oraz innych potrzebujących osób z naszego miasta.

W imieniu Zarządu Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego pragnę zachęcić Państwa do udziału w VI Balu Charytatywnym, który odbędzie się w ostatnią sobotę karnawału, 21 lutego w Centrum Konferencyjnym ?SUŁTAN? Al. Piłsudskiego 217A. Cena 175 zł od osoby. Rezerwacja pod nr telefonu 602 254 058 lub 501 133 955.


W imieniu Zarządu


Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego
Tadeusz SKŁODOWSKI


Prezes

Galeria

fot. 1
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry