Mała Mila Marecka - przed startem ;-)

Mikołaj Szczepanowski

 6 września 2013    23:49

Poniżej prezentujemy listę osób, które opłaciły udział w biegu.

Chcielibyśmy się z Państwem podzielić również kilkoma poradami/sugestiami przed startem:


> osoby, które dokonały przelewu w piątek i nie ma ich na liście powinny koniecznie zabrać ze sobą potwierdzenie wykonania przelewu, część banków (znakomita część;p) nie księguję przelewów na bieżąco i przez weekend one do nas nie dojdą. Jeśli ktoś zapomni - na starcie będziemy musieli pobrać opłatę, którą później, jak przelew dojdzie, zwrócimy.

*

> prosilibyśmy również o przybywanie co najmniej 30 minut przed starem - jest to tak naprawdę niezbędne minimum, żebyśmy mogli w porę wydać koszulkę oraz numer startowy. Jeśli ktoś może - zapraszamy od 15.30.

*

> Prosimy o wzięcie dowodu tożsamości

*

> start jest planowany na godzinę 17. Nie wystartujemy jednak wcześniej niż 15 minut po przyjęciu ostatniego zapisu. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i jak najszybsze zgłoszenie się po odbiór numerka startowego.

*

> Panie z Szkoły Podstawowej nr 4 w Markach przeprowadzoną rozgrzewkę przed startem

*

> Na liście opłaconych osób jest ok. 170 nazwisk. Zgodnie z pierwotnymi zapowiedziami powinno pozostać 30 wolnych numerów startowych. Chcemy jednak uniknąć sytuacji, w której ktoś chciałby wziąć udział w MMM, ale zabrakło dla niego numerka, dlatego przygotowaliśmy na niedziele dodatkowe numery (w sumie ok. 60-70 - w zależności ile osób wpłaciło wpisowe w dniu dzisiejszym).

*

> Planujemy utworzyć co najmniej 3 stanowiska - dla osób: 1. które dokonały rejestracji i wpłaty (minuta); 2. dla osób, które dokonały tylko rejestracji (dwie minuty); 3. dla osób, które chcą się zapisać od początku w dniu zawodów (dobre pięć minut;-)). Wolne numery startowe będą rozdysponowywane systematycznie pomiędzy stanowiska 2. i 3.

*

> Wszystkim, którzy mają taką możliwość sugerujemy transport komunikacją miejską (linię 718 i 738). Do pozostałych osób kierujemy prośbę o nie parkowanie na trasie biegu, jako najlepsze miejsce do parkowania sugerujemy parking przy ul. Jutrzenki (vis-a-vis Kościoła) lub np. zaparkowanie przy ul. Olimpijskiej, na południe od ul. Małej - przy czym przez większość popołudnia nie będzie wjazdu od ul. Małej.

*

> Jeśli ktoś źle wypełnił formularz i nazwa drużyny jest błędna albo niekompletna, czy też w ogóle jej brakuję, to proszę to zgłosić przy odbiorze numeru startowego - to ostatni moment na poprawki.

LISTA

Galeria

zdjecie: 55369
fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry