9 września 2013    22:34

Niestety pierwsza drużyna Marcovii wciąż dobre mecze przeplata nieco słabszymi. Tym razem po wygranej z AON-em Rembertów przyszła wysoka porażka na wyjeździe z Olimpią Warszawa aż 1:5.Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył niezawodny Tomasz Bylak. Duży wpływ na taki wynik miała z pewnością czerwona kartka dla naszego bramkarza, Kryśkiewicza, już w pierwszej fazie spotkania.
Póki co naszym zawodnikom zdecydowanie lepiej idzie grając na własnym boisku. Miejmy nadzieję, że w końcu przełamią się także w meczach wyjazdowych.

Oprócz naszych seniorów swoje mecze rozegrały także drużyny młodzieżowe.

Podopieczni trenera Konrada Podeszwika z rocznika 2002 wygrali w piątek turniej Adidas CUP. Chłopcy w drodze po końcowy triumf pokonali FC Włochy 10:0, UKS Błyskawica 1:0 i Huraganem Wołomin 1:0. Warto podkreślić, że najlepszym bramkarzem turnieju został Tomasz Komorowski.

Dwa mecze mieli rozegrać podopieczni Łukasza Zalewskiego i Damiana Pacuszki z rocznika 2004. Niestety do skutku doszło tylko poniedziałkowe spotkanie z Akademią Wieliszew, które nasi zawodnicy zremisowali 2:2. Pierwszą bramkę dla Marcovii zdobył Alan Wojda. Drugie trafienie było zasługą miejscowego obrońcy, który skierował piłkę do własnej bramki.
Nie odbył się natomiast sobotni pojedynek z Polonezem Warszawa. Gospodarze nie zapewnili niestety opieki medycznej i sędzia zmuszony był odgwizdać walkowera na korzyść naszej drużyny.

Trenerzy Zalewski i Pacuszka zgłosili do rozgrywek dwie drużyny w ramach rywalizacji rocznika 2004.

Informacje o tym roczniku można przeczytać na stronie marcoviamarki2004.futbolowo.pl

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry