330. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem

START:    12 września 2013

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 10 września 2013    13:52Zapraszamy serdecznie w imieniu Organizatorów na uroczystą mszę świętą w rocznicę zwycięstwa pod Wiedniem: 12 września 2013 roku o godzinie 18.30.

Pamiętajmy w swych modlitwach o uczestnikach XIII Międzynarodowego Rajdu Katyńskiego, którzy już pokonali ponad 5000 km, w niełatwych warunkach pogodowych.  Z Krakowa podążają przez Węgry w kierunku Wiednia, gdzie dotrą w dniu 330. rocznicy wiktorii  polskiego oręża nad wojskami tureckimi.

Dzisiaj zapraszamy do wspólnej modlitwy w czasie mszy św. sprawowanej w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej, w kaplicy parafii NMP Matki Kościoła w Markach, przy ul. Ząbkowskiej 54 B.

Po Mszy św. udajemy się do Warszawy, by wziąć udział w Marszu Pamięci, organizowanym każdego 10. dnia miesiąca na Krakowskim Przedmieściu.

Marek Kroczek, Prezes Akcji Katolickiej Marki

 

Galeria

zdjecie: 55676
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry