Świetlik zaświeci po raz piąty

Tadeusz Markiewicz Marki2020

 15 września 2013    14:28

Ostatnio wiele mówi się o temacie bezpieczeństwa drogowego w Markach. Dorzucamy do tematu swoich pięć groszy... i to już od pięciu lat! W przyszłym tygodniu już po raz piąty rusza akcja "Świetlik - Twój przyjaciel", przygotowania przez Grupę Marki 2020. W jej ramach w najbliższych dniach rozdamy uczniom mareckich szkół podstawowych REKORDOWĄ LICZBĘ 2800 zestawów ODBLASKÓW. Cel jest jasny - dopóki nie ma obwodnicy, a przez Marki przetacza się 50-60 tys. pojazdów rocznie, chcemy dać dzieciakom większe bezpieczeństwo poruszania się po drogach. Słowo "dać" jest nieprzypadkowe. Najmłodsze pokolenie markowian otrzymuje odblaski bezpłatnie - ich fundatorem jest Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze, za co serdecznie dziękujemy.

więcej o akcji i konkursie tutaj

Galeria

fot. 1
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry