Wspólnymi siłami można wiele - przekazanie łodzi mareckim wędkarzom

Jarosław Jaździk PZW UMMarki POMarki OSP

 16 września 2013    14:04

Na ostatnim Walnym Zgromadzeniu Mareckiego Koła Wędkarskiego pojawiła się prośba do obecnych na spotkaniu radnych o pomoc w pozyskaniu łodzi do patrolowania akwenów, przez społeczną straż koła. Wydawało się, że rozwiązanie sprawy to kwestia co najmniej roku, a tu niespodzianka. Ochotnicza Straż Pożarna w Markach, staraniem druhów Roberta Gawrysia, Marcin Piotrowskiego oraz radnego Arkadiusza Werelich, przy wsparciu Burmistrza Janusza Werczyńskiego pozyskała z Urzędu Wojewódzkiego łódź wraz z odpowiednią przyczepą.

Podczas festynu dnia 7 września 2013 zorganizowanego na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 nadarzyła się doskonała okazja do przekazania łodzi na ręce Prezesa Koła Wojciecha Szuberajskiego oraz Jarosława Filla i Mariusza Sobolewskiego - szefów Społecznej Straży Rybackiej.

 

[gallery link="file" columns="2" orderby="title"] 

 

Galeria

zdjecie: 56000
fot. 1
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
zdjecie

Jarosław Jaździk

Społecznik z pasją, oddany mieszkańcom i miastu.
Członek założyciel OSP Marki, członek TPM i MSG
oraz stowarzyszenia Grupa Marki 2020.
Współorganizator wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferansjer.
Członek Powiatowej Rady Polityki Społecznej.
Radny Miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry