Bezpieczny Przedsiębiorca

START:    1 października 2013

Piotr Matusiak ZS1 UMMarki

 19 września 2013    11:55

Burmistrz Miasta Marki zaprasza na bezpłatną konferencję dla przedsiębiorców.

"Bezpieczny Przedsiębiorca"

CZEGO NIE DOWIESZ SIĘ OD KSIĘGOWEJ
  czyli czego nie dowiesz się od księgowej

Codzienność powoduje, że nie dostrzegamy zagrożeń, które mogą nas zrujnować.

Jak radzić sobie w sytuacjach często niezależnych od nas? Jak chronić się przed ich skutkami?

Prelekcje poprowadzi: Specjalista w zabezpieczaniu prawno- podatkowym pieniędzy i majątku

Miejsce: Zespół Szkół Nr 1, AI. J. Piłsudskiego 96, Marki Termin: 1 października 2013 r. (wtorek), godz. 19,00 ? 21,00

Wstęp tylko dla osób ,które potwierdzą uczestnictwo rejestracja na stronie: www.bezpiecznyprzedsiebiorca.com.pl

We współczesnym świecie szereg czynników może wpłynąć na bankructwo nawet najlepiej prosperującego podmiotu gospodarczego. Z tego powodu bardzo istotne jest to, aby przewidzieć i przygotować się na taką ewentualność, zanim nie będzie za późno.

Dla własnego bezpieczeństwa każdy przedsiębiorca powinien zadbać o zabezpieczenie finansowe swojej firmy, jak również otworzyć indywidualny parasol ochronny nad własnym portfelem. Z myślą o tym, aby zwrócić przedsiębiorcom uwagę, jakie zagrożenia mogą ich spotkać oraz jak im przeciwdziałać, zorganizowane zostały na terenie Warszawy, Tarnowa, Katowic, Łodzi, Krakowa, Świebodzia, Poznania, Wrocławia Lesznowoli, Konstancina Jeziornej, Mińska Mazowieckiego specjalne konferencje poświęcone właśnie tym zagadnieniom. Z trafnymi wskazówkami, jak należy ?dyrygować? własnym przedsiębiorstwem, aby nie wpaść w finansowe tarapaty, a także z instrukcją obsługi pieniądza wychodzi do przedsiębiorców ogólnopolski projekt ?Bezpieczny Przedsiębiorca?. Jest to cykl konferencji prowadzonych przez doświadczonych specjalistów od zabezpieczeń prawno-podatkowych majątku i radców prawnych. Na konferencjach poruszane są m.in. tematy związane z odpowiedzialnością majątkową, procedurami spadkowymi, utratą płynności finansowej, sprawą sprzedaży lub przekazania firmy, jak i wiele innych.

Na terenie powiatu wołomińskiego inauguracja takich bezpłatnych konferencji będzie miała miejsce w Markach we wtorek, 1 października br. pod patronatem Burmistrza Miasta Marki.

Przedsiębiorcy będą mieli okazję dowiedzieć się, np.: co dzieje się z majątkiem firmy po śmierci właściciela, jak poradzić sobie z nieuczciwym kontrahentem, jak oddzielić własne pieniądze od pieniędzy przedsiębiorstwa, które prowadzimy, czy i jak można zabezpieczyć majątek własny i firmowy przed procedurami spadkowymi, wierzycielami lub komornikiem? Spotkanie będzie miało na celu również uświadomienie przedsiębiorcom, jakie błędy popełniają na co dzień, nie stosując ?profilaktyki prawnej?. Następne edycje ?Bezpiecznego Przedsiębiorcy? planowane są w czerwcu, lipcu i sierpniu na terenie gmin: Wołomin, Radzymin, Kobyłka, Ząbki, Zielonka, Sokołów Podlaski. O kolejnych takich inicjatywach wszyscy zainteresowani będą mogli na bieżąco być informowani na stronie www.bezpiecznyprzedsiebiorca.com.pl

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszą bezpłatną rejestrację, która jestwarunkiem uczestnictwa w konferencji również na stroniewww.bezpiecznyprzedsiebiorca.com.pl

Więcej Informacji: Norbert Jastrzębski tel. 501 366 750 norbert.jastrzebski@bezpiecznyprzedsiebiorca.com.pl    

PM Wydział Spraw Społecznych UM Marki

Miasto Marki |

Galeria

zdjecie: 56172
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry