Biletomaty w Markach? Proponujemy lokalizacje!

Arkadiusz Werelich Komunikacja

 20 września 2013    08:53

Marki notują systematyczny wzrost liczby mieszkańców, a co za tym idzie, zwiększa się liczba osób, które korzystają z komunikacji miejskiej. Swego czasu radni podjęli dyskusję nad możliwością zamontowania w naszym mieście biletomatów. Okazało się wówczas, że wskazane lokalizacje budziły wątpliwości wśród niektórych radnych, co było mniej lub bardziej zasadne.

Uważam, że do tematu należy powrócić, ponieważ ułatwi to naszym mieszkańcom zakup biletów każdego dnia tygodnia, nie zważając na porę dnia, czy nocy.

Dowodem na to, że do tematu należy powrócić są głosy mieszkańców, które do mnie trafiają. W tej sytuacji, zobowiązuję się do poruszenie tej sprawy podczas najbliższej sesji Rady Miasta, która odbędzie się w przyszłą środę.

Zachęcam do dyskusji i proponowania lokalizacji dla przyszłych biletomatów w naszym mieście

Zaproponuj swoją lokalizację biletomatu    

Galeria

zdjecie: 56243
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry