Świetlikowe głosowanie

Jacek Orych MSG Marki2020

 4 października 2013    22:54

Mamy dla Was błyskotliwe prace - dosłownie i w przenośni. Trzeba z nich wybrać najlepsze.

Pod koniec września - dzięki hojności Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego - do dzieci z mareckich szkół podstawowych już po raz piąty trafiły bezpłatne zestawy odblasków, które mają zwiększyć bezpieczeństwo drogowe młodego pokolenia mieszkańców naszego miasta.

Przy tej okazji obiecaliśmy doroczny konkurs na najciekawiej i najbardziej pomysłowo naklejone świetliki. Panie i Panowie! Otrzymaliśmy osiem prac, które teraz stają do konkursu. Ponumerowaliśmy je kolejno od 1 do 8.

Wyboru najlepszych dokonają oczywiście internauci na dwa sposoby:

- można przysłać e-maila (jedna osoba - jedne mail) z wybranym numerem zdjęcia na adres konkurs@marki2020.pl - można też zagłosować w sondzie na Facebooku, która znajduje się pod tym adresem - SONDA FB

Zwycięży praca, która otrzyma najwięcej wskazań z zsumowanych kanałów głosowania. Dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody, o których poinformujemy w kolejnym wpisie. Głosowanie trwa do 13 października do godziny 22.00.

Prace mareckich uczniów można obejrzeć tutaj 

http://www.marki2020.pl/swietliki-staja-do-konkursu/

Galeria

zdjecie: 57215
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry