UKS "SANCHIN" na Międzynarodowym Seminarium Szkoleniowym Goju Ryu Karate Do Seiwa Kai - Malacky, Słowacja

Piotr Wysocki UKSSanchin

 6 października 2013    09:48

W dniach 27 - 29 września w miejscowości Malacky (Słowacja) odbyło się Międzynarodowe Seminarium Szkoleniowe Goju Ryu Karate Do Seiwa Kai, które poprowadził President Japan Karatedo Federation Goju Kai Europa - Shihan Leo Lipinski (8 Dan). Mistrzowi asystowali Vicepresidents JKF Goju Kai Europa - Shihan Rastislav Mraz (7 Dan) oraz Shihan Pal Gila (6 Dan). Materiał Seminarium był bardzo obszerny i obejmował zarówno Kihon (kombinacje blok-kontratak) dla "czarnych pasów" jak i wszystkie formy (Kata) z Suparinpei włącznie. Wykonanie każdego Kata kończyło się przećwiczeniem Bunkai czyli interpretacji ruchów w walce. W szkoleniu udział wzięły ekipy z Węgier, Czech, Słowacji i Polski. Seminarium było wspaniałą okazją do porównania metod nauczania najmłodszych prezentowanych przez poszczególnych Sensei. Z mareckiego klubu (UKS "SANCHIN") w spotkaniu wzięli udział: Monika Wysocka (4 Dan), Damian Czerniakiewicz (1 Dan) i Grzegorz Męczyński (1 kyu). Oprócz nas obecni byli też - Marek Mielecki (4 Dan) z Siedlec, Małgorzata Błachuta (3 Dan) z Lubina i Dariusz Leśnikowski (1 Dan) ze Szczecina. Następne spotkanie planowane jest w Londynie a kolejne w Markach (29.11.-01.12.2013 r.), na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych treningiem Goju Ryu Karate Do.

Prezes UKS "SANCHIN"

Monika Wysocka

Foto: zespół

Galeria

zdjecie: 57222
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry