Wojewoda i GDDKiA popiera monaż fotoradaru na skrzyżowaniu Piłsudskiego/Małachowskiego/Wspólna

Arkadiusz Werelich RadaMiastaMarki Komunikacja

 11 października 2013    11:59

Problem bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego/Małachowskiego/Wspólna zmierza ku rozwiązaniu. Seria spotkań w tej sprawie sprawia, że mamy nowych sojuszników, co jest bardzo ważną kwestią. Ostatnie ze spotkań miało miejsce w środę, o czym informowałem w internecie.

 To, że urządzenie powstanie jest niemal przesądzone, ale zależy nam na jego szybkim zainstalowaniu. Zdajemy sobie sprawę, że każdy miesiąc w tej sprawie jest niezmiernie ważny. Kolejnym krokiem w celu rozwiązania wspomnianego problemu jest pismo Zastępcy Dyrektora Oddziału ds. Zarządzania Drogami i Mostami Pana Leszka Sekulskiego, które zostało skierowane do Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.

Pismo GDDKiA do Głównego Insektoratu Transportu Drogowego

Sytuacja ta pokazuje, że GDDKiA popiera zdanie wojewody Jacka Kozłowskiego w sprawie mareckiego skrzyżowania. To spójne stanowisko będzie bardzo ważnym elementem rozmów z Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego.

Dodatkowo, po konsultacjach z wojewodą, złożyłem wniosek do burmistrza Janusza Werczyńskiego, w którym inicjuję zorganizowanie spotkania w szerszym gronie:

Wniosek złożony do burmistrza w sprawie organizacji spotkania

Problem jest widoczny, a w grę wchodzi bezpieczeństwo mieszkańców Marek, dlatego wydaje się oczywistym, że pracuję nad tym, aby pomóc burmistrzowi w rozwiązaniu tego problemu. Dotychczasowe działania pokazują, że moje zaangażowanie w tej sprawie przynosi wymierne efekty, a końcowy sukces jest na wyciągnięcie ręki.

 Mam nadzieję, że burmistrz przychyli się do mojego wniosku i jako gospodarz miasta ? zorganizuje spotkanie, którego jestem inicjatorem.

Jeśli nie będzie dobrej woli po stronie burmistrza, to będę zmuszony zorganizować takie spotkanie wspólnie z wojewodą. Staram się jednak nie pomijać burmistrza w tej sprawie, ponieważ, czy mi się to podoba, czy nie, to jest obecnym gospodarzem Marek.

Galeria

zdjecie: 57411
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry