Apel do Mareckich przedsiębiorców

START:    30 listopada 2013

Sylwia Matusiak UMMarki

 14 października 2013    12:09 

Szanowni Państwo,

z myślą o wsparciu rodzin wielodzietnych, Miasto Marki w styczniu tego roku wprowadziło  Marecką Kartę Dużej Rodziny. O Kartę mogą ubiegać się rodziny zameldowane w Markach mające na utrzymaniu troje i więcej dzieci.


Pragnąc powiększyć pakiet zniżek dla Rodzin Wielodzietnych zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o włączenie się do programu w charakterze Partnera.


Oferując zniżki na swoje produkty i usługi, wesprzecie Państwo mareckie Rodziny Wielodzietne, a jednocześnie zyskacie nowych- stałych klientów. Przystąpienie do programu to także szansa na wykreowanie pozytywnego wizerunku Państwa firmy, działającej na rzecz lokalnej społeczności.


Zapraszam każdą instytucję, jednostkę i firmę, która zechce przygotować ofertę dla rodzin wielodzietnych a tym samym włączyć się w realizację projektu i zyskać miano "Miejsca Przyjaznego Rodzinie"


Lista firm- partnerów programu znajdzie się na oficjalnej stronie Urzędu Miasta, w ulotkach i materiałach promocyjnych, zaś firma otrzyma materiały promocyjne oraz specjalne naklejki do oznakowania swojego sklepu lub punktu, jako partnera programu Mareckiej Karty Dużej Rodziny.


Przedsiębiorców zainteresowanych przystąpieniem do programu, uprzejmie proszę o wypełnienie i przesłanie na adres mailowy sylwia.matusiak@marki.pl wypełnionej deklaracji uczestnictwa. Po otrzymaniu maila Urząd Miasta Marki skontaktuje się z Państwem w celu dalszych uzgodnień.


Gorąco zachęcamy do współpracy


 


Zastępca Burmistrza Miasta Marki


/ - /


Sylwia MatusiakMiasto Marki |

Galeria

zdjecie: 57473
fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry