Będzie luźniej na al.Piłsudskiego w czasie szczytów komunikacyjnych!

Sylwia Matusiak UMMarki PISMarki Komunikacja ObwodnicaMarek

 22 października 2013    12:24


Miasto Stołeczne Warszawa porozumiało się z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie zakazu wjazdu dla tirów na przebudowywanej Trasie AK. Zakaz będzie obowiązywał w godz. 6-22 nie tylko na moście i przebudowywanej Trasie AK, lecz także na całym ciągu trasy S8 na terenie Warszawy. Oznacza to, że Marki również w ciągu dnia odetchną od ruchu dużych pojazdów ciężarowych. Według zapowiedzi GDDKiA zakaz ma być wprowadzony 8 listopada 2013 roku.


Kłopotliwy remont Mostu Grota Roweckiego przyczynił się do zrealizowania naszego postulatu ograniczania ruchu pojazdów ciężarowych przez Miasto Marki, a który zaowocował zmianą oznakowania al.Piłsudskiego. W godz. 6-22 tiry mają być kierowane na tzw. dużą obwodnicę Warszawy dla ciężarówek, która prowadzi drogami nr 50 przez Górę Kalwarię lub 62 przez Wyszogród i Zakroczym.


Sylwia Matusiak


/ - /


Zastępca Burmistrza Miasta Marki
Galeria

zdjecie: 57924
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry