Tak to było..., czyli sprzęt dla mareckiej OSP.

Arkadiusz Werelich RadaMiastaMarki OSP

 24 października 2013    09:10

Dziś marecka OSP to jedna z najprężniej rozwijających się jednostek tego typu w okolicy, a może Mazowsza czy kraju. Na to, że sytuacja jest tak dobra wpłynęło wiele okoliczności oraz zaangażowanie osób, bez których ten sukces nie mógłby mieć miejsca?

W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na nieprzeciętne zaangażowanie Zarządu oraz członków mareckiej OSP, bo to ich determinacja była i jest głównym składnikiem całości, którą można określić mianem sukcesu.

Pozyskanie sprzętu, w skład którego wchodziła m. in. łódź przekazana dla mareckich wędkarzy odbyło się przy przychylności wojewody mazowieckiego Jacka Kozłowskiego.

Jedno z takich spotkań z udziałem dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Krzysztofa Dąbrowskiego odbyło się w strażnicy mareckiej OSP. Mareccy strażacy mięli okazję przedstawić swoje plany skierowane ku rozwojowi jednostki oraz zaprezentować świeżo pozyskany sprzęt.

Mając okazję wzięcia udziału we wspomnianym spotkaniu oraz śledzenia na bieżąco działań mareckiej OSP jestem przekonany w 100%, że sprzęt trafia w dobre ręce. Wiem, że takie samo zdanie ma wojewoda mazowiecki, który w dużym podziwem obserwuje poczynania naszych strażaków... 

 

Galeria

zdjecie: 58029
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry