Powstanie Grupy Sąsiedzkiej Pustelnik

Andrzej Rostek GrupaSąsiedzkaPustelnik

 29 czerwca 2013    22:31Witam serdecznie!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o powstaniu w maju 2013 roku Grupy Sąsiedzkiej Pustelnik.
Została ona powołana z potrzeby zadbania o rozwój części miasta Marki jaką jest Pustelnik. Grupę tworzą ludzie mieszkający w tym rejonie miasta i związani z tym regionem.
Nasza pierwsza inicjatywa to współorganizacja razem z Ochotniczą Strażą Pożarną oraz radnym Radosławem Decem ogniska sąsiedzkiego, zwanego ,,Dniem Sąsiada" w dniu 15 czerwca przy ulicy Grunwaldzkiej. Podczas ogniska zbieraliśmy podpisy pod pismem kierowanym do Pana burmistrza, z prośbą o podjęcie działań mających na celu zagospodarowanie i uporządkowanie terenu wokół zbiornika wodnego Meksyk, zlokalizowanego przy zbiegu ulic Karłowicza i Grunwaldzkiej oraz o jak najszybsze uporządkowanie nawierzchni na ulicy Karłowicza oraz pod prośbą do władz miasta o zintensyfikowanie działań mających na celu ochronę terenów zielonych zlokalizowanych przy zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Okólnej przed postępującą degradacją środowiska naturalnego oraz jak najszybsze wyremontowanie nawierzchni ulicy Okólnej, połączone z budową chodnika, na odcinku od firmy Fomar do ul. Grunwaldzkiej. Przy tej okazji zebrani zostali również poinformowani o utworzeniu tej Grupy.

Poniżej jej członkowie (alfabetycznie):
1) Burdziak Dariusz
2) Robert Danielak
3) Radosław Dec
4) Iwo Dec
5) Jan Dziubak
6) Dominika Gołoś
7) Janusz Jaworski
8) Alicja Konopka
9) Daniel Kurek
10) Piotr Pawłowski
11) Andrzej Rostek (Przewodniczący)
12)Mirosława Rostek
13) Ewa Wąsowska
14) Zbigniew Wąsowski
15) Katarzyna Ziemiańska-Dec

Lista ta jest otwarta, jeśli ktoś z Państwa chciałby działać w ramach tego stowarzyszenia bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy andro100@wp.pl, 509-040-740.

Pozdrawiam

Andrzej Rostek

 

 

Galeria

zdjecie: 58393

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry